Góralką być!

Myślicie, że bycie prawdziwą góralką to słuchanie się męża i zajmowanie domem? To tylko stereotypy. Dzisiejsze góralki myślą o własnej karierze zawodowej, tak jak Wy.

Kobiety ogólnie są bardziej odpowiedzialne i odporne psychicznie. A góralki? Góralki są silne jak halny. Elementy dawnej tradycji Karpat jeszcze przetrwały, choć oczywiście już nie są tak wyraźne jak kiedyś. Dlatego postawiliśmy na te tradycje i lokalność opracowując nasz cykl wycieczek Pasowanie na góralkę. Stawiamy na autentyczne doświadczenie turystyczne, bo to jest to co przeżyjecie i zapamiętacie.

Zgodnie z tradycją prawdziwy góral czy góralka musieli się wywodzić z prawdziwej góralskiej rodziny. Dzisiaj trochę się to zmienia. Rodzice, którzy chcą aby dzieci kultywowały tradycję wysyłają swoje dzieci do zespołów regionalnych, a resztę „wynosi się z domu.” My chcemy pokazać Wam i nauczyć kultury góralskiej podczas naszych wycieczek. W wędrówki wplatamy informacje na temat legend karpackich, dawnego życia pasterskiego, osób związanych z tym rejonem Polski, które są mistrzami w swoim fachu.  Nauczymy Was też zwyczajów, tego, jak prawdziwa góralka powinna się zachowywać, jak się ubrać oraz kwestii DIY.

Połączymy Was z Karpatami na poziomie emocjonalnym, aby w rezultacie stało się czymś więcej niż tylko kolejnym punktem na trasie. Nasze podróże są właśnie po to, by zrozumieć i docenić alternatywne sposoby życia, uczyć się nowych rzeczy na temat kulturowych i naturalnych krajobrazów, ale przede wszystkim pomogą Wam odkrywać same siebie.

Więc jeśli marzycie, by rzucić to wszystko, zahartować się i stać się silnymi jak halny góralkami, to nasze wycieczki są właśnie dla Was. Trzy poziomy, trzy stopnie trudności, trzy zestawy atrakcji. To od Was zależy, na który z nich się zdecydujecie. Spójrzcie na świat z nieznanej strony. Zdobądźcie korale – symbol kobiecej siły, niezależności i piękna. Stańcie się prawdziwymi góralkami! Bo prawdziwa góralka potrafi niemal wszystko.

Pasowanie na góralkę to znakomity pomysł na:
>>> wyjazd integracyjny przyjaciółek z pracy
>>> wycieczkę – wieczór panieński
>>> przygodę dla grupy przyjaciółek

Oferta dla grup zorganizowanych na specjalne zamówienie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Anna Mikołajczyk-Szarek

tel. 502 601 403

Leave a comment