O nas

Kim jesteśmy?

Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz”. Colin P. Sisson

Karpacka Dusza

Witajcie,

Karpacka Dusza to Pasja

Stworzyliśmy Karpacką Duszę aby robić to co kochamy i podzielić się tym z innymi. Przez wiele lat zdobywaliśmy odpowiednie doświadczenie z zakresu przewodnictwa górskiego, które rozwinęliśmy także o rękodzieło. Postanowiliśmy w naszej pracy wyróżnić Karpaty i pokazać ich piękno, kulturę i tradycje czyli duszę. 

Prowadzimy wyjątkowe wycieczki po Karpatach - inspirujące i hartujące wędrówki przyprawiające o przyspieszone bicie serca, wyjątkowe przygody pełne energii i zabawy. Nasi goście, od nieustraszonych podróżników, po rodziny i grupy korporacyjne, mogą wybierać z naszego menu ożywczych przygód w Karpatach. Odważ się dołączyć do naszej przygody życia w Karpatach - jedno miejsce, wiele ścieżek.

Karpacka Dusza to Doświadczenie

Jesteśmy zawodowymi przewodnikami górskimi. Naszą specjalnością jest organizacja górskich wycieczek, które umożliwią wejście w karpacki świat niezależnie od posiadanego doświadczenia czy ilości wolnego czasu. Oferujemy zarówno łatwe jak i bardziej wymagające wycieczki oraz obozy wędrowne, wędrówki połączone z poznawaniem kultury, przyrody czy historii Karpat. Naszym planem jest przeżycie niezapomnianych doświadczeń z naszymi gośćmi podczas wspólnych wypraw.

Z nami przekonasz się, że Karpaty są piękne o każdej porze roku. 

Karpacka Dusza to Motywacja

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci zadowolenie z siebie i bezpieczeństwo ze zrozumieniem ducha Karpat, odpowiadając na pytania dlaczego, kiedy i jak. Karpacka Dusza, dzięki ludziom, naturze i kulturze Karpat oddziałuje na EGO i pewność siebie - inspirujemy, wspieramy i motywujemy podczas wędrówki. Wspólne przeżywanie doświadczeń Karpackiej Duszy buduje nie tylko więzi pomiędzy uczestnikami, ale też hartuje i wzmacnia. Jeśli chcesz odnaleźć w sobie ducha Karpat zapraszamy na wspólną wędrówkę. 

Do zobaczenia!

Karpacka Dusza
Anna i Grzegorz

Wynajmij przewodnika

Skorzystaj z naszej oferty przewodnickiej.

Zorganizuj wycieczkę

Masz grupę, pomysł na wycieczkę, ale nie wiesz jak się do tego zabrać ? Skontaktuj się z nami, zajmiemy się resztą.

Odwiedź nasz e-sklep

Sklepik Karpacki, rękodzieło prosto z gór

Kroniki naszych wycieczek

Kochasz góry tak samo jak my?

Wyrusz z nami w niezapomnianą podróż pełną malowniczych krajobrazów!