O nas

Kim jesteśmy?

Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz”. Colin P. Sisson

Witajcie,

Stworzyliśmy Karpacką Duszę aby robić to co kochamy i podzielić się tym z innymi. Przez wiele lat zdobywaliśmy odpowiednie doświadczenie z zakresu przewodnictwa górskiego, które rozwinęliśmy jeszcze o rękodzieło. Postanowiliśmy w naszej pracy wyróżnić Karpaty i pokazać ich piękno, kulturę, tradycję czyli duszę. Dlaczego akurat Karpaty? Ponieważ tu jest nasz dom i tym samym najpiękniejsze miejsce na Ziemi.

Jako że jesteśmy zawodowymi przewodnikami górskimi, naszą specjalnością jest organizacja górskich wycieczek, które umożliwią wejście w karpacki świat niezależnie od posiadanego doświadczenia czy ilości wolnego czasu. Oferujemy zarówno łatwe jak i bardziej wymagające jednodniowe wycieczki oraz obozy wędrowne, wędrówki połączone z poznawaniem kultury, przyrody czy historii odwiedzanych regionów oraz inne imprezy tematyczne. Z nami przekonasz się że Karpaty są piękne o każdej porze roku. Dlatego jeśli chcecie poznać duszę Karpat zapraszamy na wspólną wędrówkę. 

Promujemy także rękodzieło karpackie. Zajmujemy się organizacją warsztatów oraz sprzedażą artykułów z różnych regionów i o różnej tematyce. Jeśli nie ma tego czego szukasz to napisz, wtedy wspólnie z naszymi Mistrzami coś poradzimy.

Na naszym blogu znajdziecie ciekawe artykuły z zakresu szeroko pojmowanej tematyki karpackiej a także mnóstwo zdjęć oraz aktualności.

Do zobaczenia

Anna i Grzegorz

Wynajmij przewodnika

Skorzystaj z naszej oferty przewodnickiej.

Zorganizuj wycieczkę

Masz grupę, pomysł na wycieczkę, ale nie wiesz jak się do tego zabrać ? Skontaktuj się z nami, zajmiemy się resztą.

Odwiedź nasz e-sklep

Sklepik Karpacki, rękodzieło prosto z gór

Kroniki naszych wycieczek

Kochasz góry tak samo jak my?

Wyrusz z nami w niezapomnianą podróż pełną malowniczych krajobrazów!